nedir net »
1. şu an içinde bulunduğumuz yer..
(bkz: ikinci evim)
2. güzel olmuş...zihninize,emeğinize sağlık...
3. (bkz: sozluk bollugu durumu)
4. gelecek vaadeden bir çalışmadır. nedir.net ismi yapılan işi harika ifade etmektedir. soyadının .com olmaması (önce org sonra net tercih edilmiştir) geliştirenlerinin derdinin çok da ticari olmadığının bir göstergesidir.
5. moderasyon bakımından bir takım sorunları olduğu görülen * neden bir havaya girdiğini bir türlü anlamadığım ekşi sözlük klonları arasında en başarılı olan sözlük.
6. sözlük işte bildiğimiz sözlük *
7. gun itibariyle tabelada gozuken 500 gidenler yazmayanları cıkarsak 250 300 yazarıyla harikalar yaratmaya baslamıs guzel sozlugumuzdur.gunluk baslık sayısı 500 un uzerine cıkmıs gunbegun bereketi artmaktadır.baslangıcında rakip sozluklerde her nevi bokun atıldıgı keza ilk sozlukte yazar olmak cok buyuk meziyetmis gibi burada yazanların begenilmedigi bir durum ortadayken bugun nedir net basiretini kanıtlamıs basarıyla yoluna devam etmektedir.
8. aslan sozluk.artık gunluk 600 entry cerez olmaya basladı.meze butonu gibi bos bakınızları gosteren bir buton daha eklenirse 1000 leri gormeye baslarız.
9. sahibinden daha çok sevdiğimi sandığım oluşum.herşeyi ile güzel olmuş.çalıntı değil alternative bir sözlük.kurallarıyla daha çok bilgi vermeye çalışan sözlük.çok az biraz daha sade bir ara yüze sahip olabiliceğini düşündüğüm sözlük.ekşi sözlük ve nedir net i eş değerde seviyorum çünkü okumak ve yazmak güzeldir.yazıya kültür, yarum, düşünce, katıldığında daha da güzel olucaktır.
10. bir de bunu sabaha kadar kahramanca bekleyenler vardir:
(bkz: sabaha karsi nedir net i bekleyen on bir delikanli)
11. bugün server yavaşlığından mıdır nedir bilmiyorum,bir türlü girmeyi başaramadığım site
12. giderek güzelleşen oluşum.büyüyor,büyüyor,büyüyor..........
13. eksi sozluk ten esinlenerek yaratılan içinde bulunduğumuz site. umarım burada da eksi sozluk teki gibi "ben herşeyi" bilirim zihniyetiyle etrafta gezen tipler yer almaz. iyice tiksinmişimdir bu vesileyle eksi sözlük ten.
14. (bkz: nedir abi olay)
15. google da "sozluk" diğe aratıldığında sonuç sayfası; 5 ci sayfada çıkan sozlük sitesi..
16. piyasadaki sözlük bolluğu içerisinde, tasarımı, renkleri, sevimli pengueni, içerdiği foksiyonlarıyla yani kısacası formatıyla gördüğüm en başarılı sözlük(bence bu bakımdan ekşiyi de geçer). şimdi de içeriğini ve yazarlarını keşfediyorum, gelişmeleri bildireceğim *
17. eksi sözlük olmak gibi bir amaci olmayan, ama öyle oldugunu sanan bazi garip yazarlara sahip sözlük.
18. gelişmeleri biraz hızlı bildirmek durumundayım çünkü mutlu mutlu yazılarımı yazarken "28 mart 2004 yerel seçimi" başlığının silinmesi, sözlük hakkındaki olumlu tavrımı, daha çiçeği burnunda dolaşırken sekteye uğrattı. başlık altında, bugün için en önemli gündem maddesi olması nedeniyle, çıkan sonuç üzerine yaptığım görece uzun bir politik analiz de olduğundan kendimi taraf sayıyorum. şöyleki;

genel sözlük sitesi konsepti, insanların bilgi ve düşüncelerini birbirlerine ve başkalarına saygılı şekilde paylaşması, paylaşırken eğlenmek, eğlenirken öğrenmek ve bu, bu site için de geçerli herhalde. böyle bir durumda, sözlüğün toplumun en önemli gündem maddesine kayıtsız kalması da beklenemez. bu durumda yazarlar düşüncelerini saygısızlık boyutuna asla varmadan açıklamaları her konuda olduğu gibi bu konuda da normaldir. netekim başlık altında yazılanlarda da hatırladığım kadarıyla bir problem yoktu. tabii sözlük yönetimi "biz sözlüğümüzde siyasi birşey istemiyoruz, beğenmeyenlere kapı açık" diyebilirler ve sonuna kadar da hakları vardır ama böyle bir tutum yazarları ne derece sözlükten hoşnut bırakır bilmiyorum. saygılar.
19. kalite...
20. (bkz: bos vakit cok yapacak sey yok)
21. yazılan herşeyin yazarların "yaşanmışlık"ları olarak algılanmaması gereken, yazmak eyleminin sadece yaşanmışlık kabul edilmemesi gereken platform...
örneğin , bilim kurgu henüz yaşanmamış olan bir süreci kurgulayan bir edebiyat türüdür sonuçta.....
22. değişik yaş ve meslek gruplarından, öğrenme ve öğretme eğilimi yüksek, çoğunun boş vakti olmayan ve nedir.net’i boş vakit geçirgeci olarak düşünmeyen aşmış insanların bir araya toplandığı sanal bir ortamdır. burada, bana, tanımı yapmaktan başka pek söz düşmüyor. yazar arkadaşlarımıza sözü bırakıyorum:

23. eğlenerek öğrenme mekanıdır. içinde akla, kalbe, ruha, bazen sinir sistemine hitap eden her şey bulunur. *
24. hergün saatlerimi harcadığım yerdir, yeni arkadaşlar kazandığım, eski arkadaşlarımı da getirmeye geliştirmeye çalıştığım, kral sözlükten beri çok yol kat etmiş, bu yüzden ne kadar sevinsek ve teşekkür etsek az olacak yerdir...
anlatmak istediğim kadar güzel anlatamadığım için kendi kendime kızmama sebep olmuştur ayrıca
25. bilmenin ayıp olmayıp öğretmemenin ayıp olduğu sözlüktür,işte bildiğimiz sözlük.

ayrıca japoncası: nan desuka.net **
»
Alakalı olabilir!
- nedi net
- nedir net tv
- nedir net se
- nedir net sa
- nedir netli

nedir.Net