mmm migros
1. en büyük migroslara verilen ad. her biri içinde gıda, giysi, hediyelik eşya, süreli yayınlar, kitaplar, müzik reyonları yanında bir de cafeteria barındırır.
2. m'lerin ne ifade ettigini ogrenmeden once, mmm efekti verilerek, cok lezzetli seyler satilan bir yer oldugunun belirtildigini sandigim market.
3. maslaktaki migros.
4. eskiden mimimimigros diye okuduğum migros çeşidi
5. (bkz: migros)
6. "3m migros" migros mağazalar zincirinde her çeşitten ürünü bulabileceğiniz en büyük mağazalara verilen isim. bunlarda ayakkabıdan, traş bıçağına, şişe açacağından çiçeğe kadar yok yoktur.
7. 3 yildizli migros demek.
8. mmmm migros olursa gemide satarlarmı acaba.
9. baştaki m sayısı kadar içeri girerken düşünmen gerektiğini anlatan ifade. ve; m x migros / kdv = tüketici diye formüle etsek
10. koç grubuna ait olan "devv" süperrmarkettlerin enn sülale boyu olanına verilen isimdir. yüksek fiyat rekortmeni, kalite ikonu mmm migroossss !!
tüketim çılgınlığı, indirim güzellemeleri, kredi kartına taksitlendirme ilüzyonları, rengarenk oyuncaklar, çocukları kullanan ajitasyonlu reklamlar, kişilere mastürbasyon olanağı veren "yardım toplama kampanyaları" ve her neviinden sirk gösterilerinin eylendiği alış- veriş- alış- veriş- alış- veriş mekanıdır.
11. antalyada mmmmm migros vardır ki türkiyenin ikinci büyük migrosu oldugu söylenir.
Alakalı olabilir!
- mmm migros soyak
- mmm mmm mmm mmm

nedir.Net