ilhan mansiz ile evy lady reklami »
1. ilginç ve güzel bir müziği olan karizmatik bayan pedi reklamı...
2. ilhan mansizin folloş oldugu reklam
3. kanımca ilhan mansız ın yitirir gibi olduğu ün ve kariyerini geri kazanmak için oynadığı reklamlardan bir yenisi dahadır. ancak reklam gerçekten güzel düşünülmüştür. reklamdaki kızın gerçekten de futbol oynayıp oynamadığı merak konusudur zira iyi çalımlamaktadır*
4. reklamdaki dikkat ceken bir başka unsur ise kızın bacaklarıdır. zira kızımızın bacakları çok guzeldir.
5. kankigillerli mide bulandırıcı ped reklamının yanında şaheser sayılır...
6. reklamdaki dikkat çeken bir başka unsur ise yalnız kızın bacakları değil bizzat bütünüdür. maşallah taş gibi bir şeydir.
7. ilhan mansızın dövmesinin kanatlı pedlere ithafen yapıldığını düşündüren reklamdır
8. (bkz: kadinlar neden futbol oynamamali)
(bkz: delil)
9. her çıktığında izleyiciyi ekrana kilitleyen reklam...
10. ilhan mansız hayranlığını kat be kat arttıran reklamdır. ****
11. ilk kez tuvalete pedini değiştirmeye gittikten sonra saçlarına fön çektiren kadınların oynamadığı takdir edilesi güzide ped reklamı. akabinde "söz konusu plaj neresidir, bi japon kale de biz çevirsek hanim kızımızla" diye de sormadan edilmeyen reklam.
12. hedef kitlesi tamamen yanlıs secilmis reklama güzel bir ornek.
13. kızların beyaz giyinişi de ayrı bır noktadır, dıkkat edılmesı gereken. kızların evy pedle kendılerını ne kadar rahat ve cesur hıssettıklerını temsıl edıyor.
14. sanki daha çok erkekler için yapılmış bir reklam gibi.
beyazlı hatun hakikaten çıldırtıcı.
15. durex in de aynı mantığı kullanarak, ata demirer in koşu yarışında süreyya ayhan ı geçtiği bir reklam yapmasını bekliyoruz.
16. "ya bu adam bu kadar mı düştü?" sorusunu sorduran reklam.
17. reklam harikasıdır. bu reklamla amaç ilhan mansız hayranı genç kızların tercihleri evy lady kullanmak yönünde olacaktır.
anne: ped almayı unutma şu reyondan!!!
kız: evy lady alalım anne ilhan mansızda ondan kullanıyooooooo?!
18. *reklamda oynayan kadın güzeldir*, hoştur, taştır, yeme de yaninda yat sözünün manasıdır.
bir enerji bandı olarak tanıdığımız kadın pedi, bu sefer tüketiciye farklı bir imajla sunulmuştur "yetenek geliştirici".

piyasadaki kadın pedleri için yeni slogan ise plug and play olabilir.

en kısa zamanda aynı kadınla "evy lady tanga" reklamında görüşmek üzere.
19. ilhan mansiz yerine denny* de oynasaydi her yonuyle ayni etkiyi uyandiracak reklam filmidir.* zira reklami izleyen hicbir erkek "aa ilhan mansiz reklam cekmis ulan" edasiyla izlememistir reklami. hatta kuvvetle muhtemel pek cogu* ilhan mansiz'i birkac izlemeden sonra farketmis(iz)tir. lakin hedef kitle olan hanimlar acisindan da bakildiginda reklamda oynayan afet-i devran olmasaydi da olurdu. hatta belki olmasaydı daha bile iyi olurdu. ilhan mansiz kardesimizi gorup de ic cekenler oldugu kadar, hatun kisinin kicini basini gorup hasetinden catlamasi mevzu bahis olan pek cok hatun kisi mevcuttur.

ps: orda ped med yok. goruntu donduruldugunda, hatta buyutuldugunda, hatta saatlerce incelenildiginde***gorulmustur ki hatun kardesimiz reklam esnasinda ped kullanmamaktadir. bu reklam akabinde reklamlarin noter huzurunda cekilmesini ongoren bir yasa tasarisini milletvekili abilerimizden ve ablalarimizdan beklemektedir cumle tc vatandaslari. noter bas katibi reklam oncesinde kontrol etmelidir gercekten ped var mi yok mu diye. halkimizi kandirmalarinin onune gecilebilir boylece.**
20. reklamdaki hatun kişi de 16 yaşındaymış bu arada...
21. reklamları izlemeye teşvik eden, reklamcılık sektöründe başarıya ulaşmış, ilhan mansız'lı reklam
22. teşhirciliktir. limona sarılan kadının hatrına pepsi twist içen arkadaşım* vardı. inşallah evy lady de kullanmazlar.
23. reklamda oynayan hatun brezilyalıdır, hatta ilhan'a attığı çalımın seneler önceki dünya kupasında "ilhanın roberto carlos*a attığı çalımın intikamı" olduğu şeklinde bir beyanat vardır
24. (bkz: kameranın göte doydugu an)
25. sloganı aşırı güvenly olan reklam...
»
Alakalı olabilir!
- ilhan mansiz ile evy lady reklamindaki kiz
- ilhan mansiz in futbolu birakmasi
- ilhan mansiz tekrar inonu de
- ilhan mansiz
- ilhan mansiz in hertha berlin ile anlastigi iddias

nedir.Net