cevik kuvvet
9. http://www.brasschecktv.com/page/211.html
" robots for peace?
it's hard to imagine a robot like this being actually useful in a military combat setting where 99.99% of all fighting is done at the distance of 100 meters or more.

no, these robots are made for handling people, personal and upclose.

and where does this typically happen?

in so called "civil disturbances." you know, situations where people take to the streets to demonstrate their opinion about something.

paid for by the military and then adopted by "civilian law enforcement." "
http://www.radikal.com.tr/veriler/2005/03/17/vevi.gif
8. vahşi acımasız, insanlıktan bir nebze olsun faydalanamadığını düşündüğüm, akşam evine gittiğinde çocuğunu nasıl sevdiğini, karısıyla nasıl seviştiğini merak ettiğim bir yığın gereksiz lüzumsuz insan..
foucault'ya göre devletin ta kendisi esasında eli sopalı polistir. yani polis tastamam devletin karşılığı anlamına gelir ve hiç bir zaman polis teşkilatı devlet karşıtı olamaz. varlıklarının esas kaynağı kamu bilinci değil devlet hiyerarşisidir. yani kamusal anlayış onlar için bi sikim etmesede devlet çok kutsaldır. dünyanın her tarafında da bu böyledir.
bizim çeviğimiz zatı muhterem mehmet ağar'ın yoğun etkisiyle pek bir faşisttir. ciddi bir elazığlı yoğunluğu vardır bu toplamda. 2000 ölüm oruçları sırasında ülkücü işareti yaparak "ya allah bismillah allahu ekber" sloganını atarak ve silah göstererek ankarada terör estirmişlerdir. kendilerinden pek nefret eder dururum..zira kafalarının çalışmadığına ilişkin sağlam delillerim mevcuttur..ayrıca taştan sapandan ve molotoftan eylemcilerin silahtan korkmadığı kadar çok korkarlar.. bu fason kolpa vatan sevgilerinide teşhir eder..
7. pkk yandaslari tarafindan atilan molotof kokteyllerine biber gazı sikarak mudahale eden emniyet birimi.**.
6. (bkz: celik yelek)
5. kimileri tarafindan karsi goruslu gruba saldirirken "yasa en buyuk sensin" tezahuratlarina maruz kalirken, kendi goruslerine sahip insanlara saldirdiklarinda "kopek" denen devlet memuru.
4. acemi, vukuatli, rahatsiz ya da beceriksiz polisler arasindan secilmis, solcu dovmeye programlanmis kolluk kuvveti..
3. (bkz: robocop)
2. laf atmaya gelmeyen tiplerdir hiç saka kaldırmazlar hele kopeklerini sevmeye hiç gelmez koparıvrirler parmaklarınızı...
1. genelde eylemlerde gordugumuz genis capli ayaklanmalar icin ozel egitilmis emniyet mensublari.k-9 larla birlikte calisirlar.
Alakalı olabilir!
- cevik kuvvet beyaz desene
- ceviklik
- cevik
- cevizkabugu bey
- cevirme

nedir.Net